ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10177419
*
nr 1017 7419
Spegel
höjd: 123 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 februari 2016
kl 20:46:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/2 15:40:43
1
100 kr
5/2 16:02:53
2
150 kr
8/2 08:58:32
3
200 kr
8/2 20:25:34
4
300 kr
8/2 20:34:37
5
450 kr
8/2 20:36:05
6
450 kr
8/2 20:36:05
5
450 kr (Budbetjänt)
8/2 20:37:12
6
500 kr
8/2 20:41:44
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
8222 Solspegel
trä, guldbemålad. Diameter: 62 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:44
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:32
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:53
-
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:51
-
8164 Spegellampetter
ett par, Trä. Höjd: 31 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:43
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1017 7419
Spegel
höjd: 123 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 februari 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/2 15:40:43 | 1 | 100 kr |
5/2 16:02:53 | 2 | 150 kr |
8/2 08:58:32 | 3 | 200 kr |
8/2 20:25:34 | 4 | 300 kr |
8/2 20:34:37 | 5 | 450 kr |
8/2 20:36:05 | 6 | 450 kr |
8/2 20:36:05 | 5 | 450 kr (Budbetjänt) |
8/2 20:37:12 | 6 | 500 kr |
8/2 20:41:44 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
8222 Solspegel
trä, guldbemålad. Diameter: 62 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:44 -
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:32 -
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:53
-
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:51 -
8164 Spegellampetter
ett par, Trä. Höjd: 31 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:43